יום שני, 13 בספטמבר 2010

"אופנה כהלכה"- טור שבועי לאישה הדתית

מאת:הדס אוביץ
והשבוע רציתי לדבר על כיסויי ראש. לקראת החגים הקרבים, כולנו מחפשות את הכיסוי האולטימטיבי. זה שמצד אחד ייראה טוב, יהיה מיוחד, מקורי ואופנתי אבל מצד שני גם נוח, פרקטי וזול.
רציתי להמליץ לכן על המטפחות המעוצבות של "גפן". גפן, מעצבת צעירה, תופרת את המטפחות בעבודת יד. מדובר במטפחות שעשויות מבדים איכותיים ומגוונים שנתפרים בכמה שכבות למטפחת אחת.

אם עד היום ליפפנו את המטפחות בעצמנו, דבר המצריך מיומנות מיוחדת של קשירה וליפוף בדים על הראש, משל היית שנייק קנמון בדרך לתנור.., היום כבר אין צורך בכך. היום גם מי שלא עברה קורס שדאות בצופים יכולה לקשור מטפחות ולהראות טוב בקלות ובמהירות.

גפן המציאה שיטה חדשה לייצור מטפחות המתאימה גם למי שהולכת עם שיער בחוץ וגם למי שרוצה להדר ולהכניס את כל השיער למטפחת.המטפחת מורכבת בצורת הניקוד "קמץ", כך שהחלק העליון הוא הסרט המעוצב (מה שהיה קודם מגוון סרטים שליפפנו לבד) ובחלק התחתון הוא המטפחת עצמה שיכולה להתקפל פנימה ולהפוך לסרט לקשירה עם שיער בחוץ.

המטפחת המשודרגת הזאת בעצם פותרת את המצב שגורם להרבה זוגות דתיים לריב לפני יציאה מהבית.
האישה אומרת שהיא מוכנה תוך 5 דקות. הבעל מרוצה והולך לגלוש קצת באינטרנט עד שתהיה מוכנה.
כעבור שעה הבעל מגיע עצבני משהו לחדר, ורואה את רעייתו שתחי עומדת מול המראה ושמה ומורידה את המטפחת לסירוגין תוך הבעת תסכול ותלונה: "הסרטים לא מסתדרים לי על המטפחת, הם קופצים כל הזמן, אני אסדר את זה רק עוד פעם אחת ונצא".

הבעל מקווה שהפעם זה אמיתי, כי את הסיגרים בבופה הוא כבר לא יזכה להכיר, ואחרי שהוא צם כל היום כדי להנות בערב הוא לא מוכן לוותר כל כך בקלות.

האישה מצידה מחליטה שהפעם היא משתלטת על העסק וקושרת את המטפחת כמו שצריך. שתי ידיים מותחות את הבד על הראש, יד אחת מוסיפה סרט ומהדקת, סיכה מצטרפת לחגיגה והופ...אפשר לצאת. שהחיינו... אחרי שעתיים של התארגנות הזוג בדרכו לאירוע, סחוט ומותש.
על ידי השדרוג של הוספת הסרטים לגוף המטפחת, גפן פתרה את הצורך ב"יד שלישית" שתחזיק את הסרט תוך כדי קשירת המטפחת ובכל השכינה שלום בית בקרב זוגות רבים בציבור הדתי לאומי.המטפחות נמכרות במחיר שווה לכל נפש, ולגברים שביננו- דמיינו את הסיגרים והטורטיות בבופה באירוע הבא.. ועכשיו בזהירות, תוציאו את הכרטיס מהכיס ותנו לה אותו, תוך שעה היא חוזרת ובכלל לא תרגישו.
אז אחיות, כל שנשאר לי להמליץ לכן הוא, גשו לסניף הקרוב אליכן (אה, אתן לא מגבעת שמואל? טוב, אז תקפצו לשם בהזדמנות..) ורכשו מטפחת או שתיים, או שבעים... וצאו לדרך בסטייל וברוגע.

שנה טובה.תגובה 1:

  1. ואם בכיסוי ראש עסקינן. ממליצה בחום על הכובעים של אורה.
    http://www.etsy.com/shop/OraHatsDesign

    או בטלפון 049889194

    תהנו!

    השבמחק